4. HNL: Kloštrani remizirali u Suhopolju

Kloštranska Mladost u 18. je kolu Četvrte hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Suhopolja remizirala 2:2. Odmah u petoj minuti dosuđen je jedanaesterac za Suhopolje, a Egri je bio siguran izvođač najstrože kazne za 1:0. Kloštrani su uzvratili na isti način u 11. minuti, a penal za Mladost u izjednačujući pogodak pretvorio Nikolić.

U 20. minuti Kloštrani su izigrali domaću obranu, a Nikolić je odmjerenim udarcem s 12 metara nadmudrio Solara za 1:2. Slavlje Kloštrana nije dugo trajalo jer je u 34. minuti Akassou zabio za 2:2. Kloštrani su u drugom poluvremenu stvorili tri izgledne prilike, no Nikolić i Šandrovčan nisu uspjeli nadmudriti Solara pa se momčad Ranka Celiščaka na kraju morala pomiriti s podjelom bodova.