All star: Selekcija lige bolja od Virovaca

Juniori Podravca u All star utakmici pretrpjeli su poraz 64:73 od Selekcije lige. Virovci su u prvoj četvrtini držali minimalno vodstvo, a od 12. minute uslijedio je pad u njihovoj igri, što je Selekcija lige iskoristila i odlijepila se na plus 15. Tračak nade za Virovce pojavio se u trećoj dionici u kojoj su spustili zaostatak na samo četiri koša, no u završnih deset minuta Podravac je zakazao u napadu pa je Selekcija lige ipak upisala pobjedu.

Titula najbolje igrača lige pripala je Nikoli Laiću (Vedi), najbolji strijelac je Antonio Šoš (Podravac) koji je i najbolji tricaš, dok je Mateo Bišćan (Vedi) proglašen najkorisnijim igračem (MVP) All star utakmice. Virovcima je uručen i pehar za osvojenu titulu prvaka Županijske lige.