ATLETIKA Koprivničanci i Križevčani odlični na prvom kolu Hrvatske atletske lige sjever

Počelo je natjecanje Hrvatske atletske lige Sjever na kojem su iznimno uspješni bili natjecatelji i natjecateljice altetskih klubova Koprivnica i Križevci. Na subotnjem prvom kolu održanom u Varaždinu, zlatne medalje za Koprivnicu osvojila je Dora Lovrinović te štafeta Kolonić, Blažinec, Kvaternik i Petrić. Štafeta u sastavu Lovrinović, Cenko, Kolar i Vrbnjak osvojila je srebrnu medalju, a brončanim odličjima okitili su se Luka Kvaternik, Sven Džendžo i Ivana Cenko. Na natjecanju su za AK Koprivnicu sudjelovali još Ella Kolar, Melani Vrbnjak, Lukas Petrić, Luka Kvaterinik, Krsto Blažinec, Luka Kolonić, Rajna Perošić, Jana Salajec, Sandra Tot,  Mateo Šegović, Ivan Bebek, Janko Suton, Jakov Jurić, Anja Slavinić, Angela Brgles Jukić, Tara Rušak, Matea Petričević, Laura Sabolec, Leonarda Ilišin, Tea Šaško, Nika Kušter, Ina Grivić, Bernard Kralj, Leo Tilošanec, Tena Šaško, Petra Ivković, Vladimir Ježovita i Albert Rušak. Najbolje postignuće križevačkog atletskog kluba u Varaždinu ostvario je mlađi kadet David Jež, dok je Davor Krulić osvojio broncu. Niko Gagro bio je četvrti, Anja Brkić sedma, a Anamaria Gudić deveta.

NASLOVNA FOTOGRAFIJA: Mladi križevački atletičari i atletičarke (ustupio AK Križevci)
OSTALE FOTOGRAFIJE: AK KOPRIVNICA

Šegovići na memorijalu Matija Milec u Cestici

Romano i Božo Švegović

Na memorijalnoj utrci Matija Milec u Cestici prošlog vikenda sudjelovali su članovi AK Koprivnica Romano i Božo Šegović. Romano je utrku na 5 kilometara završio na 25. mjestu, a Božo je na 10,5 kilometara završio na 19. mjestu.  sa vremenom 51:33 min, Božo Šegović zauzeo je 19. mjesto u sveukupnom poretku, dok je u muškoj kategoriji zauzeo 18. mjesto.