Atletski klub Koprivnica pomeo konkurenciju: I u muškoj i u ženskoj kategoriji imamo apsolutne pobjednike

Protekle subote održano je 3.  Brinje Trail – 3. kolo KontinenTrail lige. Utrka od pet kilometara naziva se Plišani medo, ona od 15 kilometara Mladi medo i ona od 25 kilometara Veliki medo.

Daniel Katalenić bio je predstavnik Atletskog kluba Koprivnica u utrci od 15 kilometara u muškoj kategoriji, a u ženskoj konkurenciji klub je predstavljala Vanja Rupčić. Oba naša atletičara kući su se vratila sa zlatnim medaljama.

Vanja Rupčić je u ženskoj konkurenciji zauzela sveukupno prvo mjesto s vremenom 1:45:53 i prvo mjesto u kategoriji. Danijel Katalenić bio apsolutni pobjednik utrke na 15 kilometara s vremenom 1:13:45, a bio je pobjednik i u kategoriji M40 u kojoj je također zauzeo prvo mjesto.

Čestitamo na postignutom uspjehu jer je staza bila iznimno teška i izazovna budući da je jak pljusak pao neposredno prije samog starta.