Badminton: Odlični u Hrvatskom kupu, Lovro Matovina treći

Prošli tjedan održan je drugi krug Hrvatskog kupa U-13 i U-17 i prvo kolo seniora i veterana u badmintonu.Mladi badmintonaši BK Koprivnice i ovoga su puta nastavili s odličnim rezultatima. Osmogodišnji Lovro Matovina u konkurenciji mješovitih parova do 13 godina osvojio je treće mjesto sa suigračicom Ranijom Vindiš iz BK Flex.  Nika Matovina sa suigračem Ivanom Grubićem iz BK Međimurje osvojila je treće mjesto u konkurenciji mješovitih parova do 17 godina. Anja Matovina u pojedinačnoj konkurenciji U-17 osvojila je četvrto mjesto. Marjan Vugrinec osvojio je tri zlatne medalje, pojedinačno u konkurenciji MS45, u parovima MD45 s Daliborom Dusparom iz BK Purgera i u parovima MD35 s Antonijem Lovrićem iz BK Purgera. Miroslav Samardžić osvojio je peto mjesto u konkurenciji MS45 i 6. mjesto u parskoj konkurenciji MD35 s suigračem Katsuyom Kasaijem iz BK Zagreba Maksimir.