Bakljada za stoti gol Zadrugara ove sezone!

Zadrugar iz Hrastovskog u subotnjem je lokalnom derbiju protiv Poleta iz Martijanca još jednom potvrdio da je trenutno najbolja ekipa Druge županijske nogometne lige Varaždin pobijedivši domaćina s 0:2.

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu utakmice. Najprije je vodstvo gostima iz Hrastovskog donio Luka Gerić već u 16. minuti, da bi vodstvo na 0:2 povećao u 39. minuti susreta Dario Struški. Ovim je rezultatom završeno prvo poluvrijeme, a u drugom su mreže mirovale te je Zadrugar tako prošao još jedno izazovno gostovanje.

Prije utakmice najavljena je i bakljada navijača Zadrugara koja se dogodila u 16. minuti jer je pogodak Gerića bio 100. ove sezone za klub iz Hrastovskog. U idućem će kolu neprikosnoveni lider lige ugostiti fenjeraša Bukovčana iz Velikog Bukovca i tu bi sve osim visoke pobjede domaćina bilo ogromno iznenađenje, dok će Polet na gostovanje u Sesvete kod Podravca koji se nekoliko puta ove sezone pokazao kao tvrd domaćin usprkos lošijoj poziciji na tablici pa će to zasigurno biti zanimljiv susret u kojem je Polet ipak blagi favorit.