Bilogora prejaka za “Picoke”

Đurđevački Graničar u drugom je kolu Četvrte hrvatske lige Sjever na gostovanju u Grubišnom Polju poražen 2:1 od Bilogore. Susret je idealno počeo za Picoke koji su odmah u prvoj minuti poveli. Nikšić je podvalio loptu za Topolčića koji je s 15 metara bio neumoljiv za 0:1. Đurđevčani su u uvodu mogli potpuno slomiti domaćina, no u sedmoj i desetoj minuti Šehić i Nikšić koji su s domaćim vratarom bili u situacijama „jedan na jedan“ nisu uspjeli zabiti. Prva kazna za promašaje Graničara stigla je u 45. minuti u kojoj se nakon ubačaja Kuprešaka u gužvi u kaznenom prostoru najbolje snašao Škaro i poravnao na 1:1. U 65. minuti Ivačićev ubačaj zahvatio je Vujaškovića koji je bio u bloku pa je lopta promijenila smjera i odsjela iza leđa vratara Stanešića za konačnih 2:1.