Kristijan Bistrović, bivši Farmaceut i aktualni igrač ruskog CSKA iz Moskve, treninge odrađuje u svom rodnom Imbriovcu. Od 1. travnja Kristijan se iz Moskve vratio u Imbriovec te svakodnevno sa svojim osobnim trenerima brusi formu. U svom domu, kaže on, “instalirao” je miniteretanu, dok dio treninga s loptom odrađuje na igralištu Veliki vrt.
– Lijepo je biti doma, ali bi bilo puno bolje da ovaj moj boravak nema veze s epidemijom i prekidom prvenstva. Kako situacija sa širenjem koronavirusa u Rusiji ne jenjava, upitno je kad će se stvoriti uvjeti da se vratim u Moskvu te da tamo nastavim s treninzima – kaže Kristijan Bistrović.

Redovito je mlada jembrovečka nada na videovezi s trenerom i suigračima. Individualnim treninzima nastoji se, kaže Bistrović, zadržati koliko-toliko dobra forma. U ovoj sezoni u većini utakmica Bistrović je bio standardan prvotimac pa je njemu prekid prvenstva posebno teško pao.

– Svima bi bilo bolje da možemo normalno trenirati, ali što je tu je. Nadam se da će se sezona u Rusiji nastaviti, a preostalo nam je odigrati još osam kola. Moj CSKA je na petom mjestu i još uvijek imamo izgleda da izborimo Ligu prvaka pa i zbog toga itekako želimo da se sezona nastavi – zaključio je Kristijan Bistrović.

FOTO Nikola Wolf