Bjelovarčani iznenadili košarkaše Koprivnice

Košarkaši Koprivnice pretrpjeli su neugodan domaći poraz na parketu svog Branimira. Od njih su bili bolji košarkaši bjelovarskog Vedija rezultatom 68:74. Bio je to pomalo neočekivan poraz košarkaša Koprivnice ne samo zato što su boljeplasirani od Vedija, nego i zbog činjenice kako su u prošlim utakmicama prikazali odličnu igru i tijesno izgubili od Radnika i Petra Zrinskog.

S druge strane, Vedi im je bila i mala nepoznanica zato što ta momčad zbog raznih odgoda nije igrala prvenstvenu utakmicu. Koprivničanci su prvu četvrtinu bolje otvorili serijom 19:9, no drugu su etapu prepustili gostima koji su preokrenuli na 9:23, odnosno 28:32 na poluvremenu. Od vrlo loše druge četvrtine domaći se nisu uspjeli oporaviti. Gosti su tako samo povećavali prednost do kraja utakmice. Treću i četvrtu četvrtinu gosti su dobili po pola koša razlike do konačnih šest poena u svoju korist na kraju susreta.