Bjelovarčani utrpali pet komada Picokima

Đurđevački Graničar u desetom je kolu Treće hrvatske lige Sjever pretrpio uvjerljiv poraz 1:5 od favoriziranog Bjelovara. U prvom dijelu Bjelovarčani su bili golgeterski raspoloženi i svih pet golova zabili su prije odlaska na predah. Odmah u uvodu mrežu Graničara načeo je Legčević i najavio da će gosti s lakoćom doći do planiranih bodova. Do kraja prvog dijela za 0:5 u listu strijelaca upisali su se i Pranjić, Kolar, Ostrman i Kos. Picoki su u drugom poluvremenu bili bolja momčad te su stvorili šest izglednih prilika, a najbolja je bila u 60. minuti kad je Resler iz opravdano dosuđenog jedanaesterca uzdrmao gredu. Ipak, u 70. minuti Đurđevčani su postigli počasni pogodak, a konačnih 1:5 postavio je Sabol.