Bod Podravine protiv Papuka uz promašen kazneni udarac

–  Nogometaši Podravine osvojili su bod u subotnjoj utakmici 3. hnl sjever u kojoj su na domaćem terenu ugostili ekipu Papuka iz Orahovice. Mlada ekipa Papuka pokazuje odličnu igru tijekom prvenstva pa se u Ludbregu očekivala teška utakmica za domaćina koji u dosadašnjem djelu prvenstva prilično teško osvaja bodove.

Krajnji rezultat bio je 2:2 čime igrači Podravine mogu biti zadovoljni, no ako se pogleda utakmica, mogu žaliti za promašenim kaznenim udarcem koji bi vjerojatno značio puni plijen.

Krenulo je dobro za Podravinu koja je povela pred kraj prvog dijela upravo udarcem s bijele točke. Siguran je u 42. minuti bio Josip Golubar. Isti igrač u 52. minuti još jednom ima priliku zatresti mrežu iz kaznenog udarca, no gostujući vratar brani. Uz to, gosti su tada ostali i s igračem manje jer je isključujući karton dobio Podboj, no to ih nije smelo.

Najprije je u 60. minuti na 1:1 poravnao Šantić, a onda za vodstvo 1:2 gostiju u 72. minuti strijelac je bio Rukavina. Na kraju bod Podravini donosi Kranjec četiri minute prije kraja.