Boks: David Kuhar prvak Hrvatske, Vito Bijač i Jakov Kuhar također osvojili medalje

Izuzetno uspješan nastup imali su mladi članovi Boks kluba David iz Koprivnice, koji su nastupili na Prvenstvu Hrvatske za kadete i mlađe kadete u Zagrebu.

Natjecanje je održano na Zagrebačkom velesajmu od četvrtka do nedjelje, a od koprivničkih boksača najuspješniji je bio David Kuhar koji je u kadetskom uzrastu do 50 kg osvojio naslov prvaka Hrvatske.

Vito Bijač osvojio je treće mjesto u kategoriji kadeta do 80 kg, dok je Jakov Kuhar također osvojio brončanu medalju, ali u kategoriji mlađih kadeta do 62 kg.

Vito Bijač (lijevo) // Foto: Boks klub David

Naslovna fotografija: Jakov i David Kuhar // Foto: Boks klub David