Bolji od Dinama: Josip Fuček razveselio Ferdinandovčane

Ferdinandovac je u 23. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever na teškom gostovanju u Predavcu pobijedio Dinamo 1:2. Iz prve prilike u trećoj minuti Ferdinandovčani su poveli. Begović je uočio nečuvanog Zvonara koji je s deset metara bio neumoljiv za 0:1. Dinamo je izjednačio u 36. minuti, a strijelac je s bijele točke bio Orač.

Na početku drugog poluvremena Kušenić je ostao sam na 12 metara, ali nije dobro uštimao nišanske sprave pa je propala izgledna prilika za novo vodstvo gostiju. Ferdinandovčani su u samoj završnici odlučno krenuli po sva tri boda i to im se isplatilo u 82. minuti. Josip Fuček preveslao je svog čuvara i iskosa s 15 metara majstorski pogodio suprotni kut za 1:2. Iako je Jasenko u 88. minuti morao na prijevremeno tuširanje zbog drugog žutog kartona, Ferdinandovčani su mirno priveli susret kraju.