Borac kroči prema naslovu, utrpali pet Sigecu, sad slijede “Radnici”

Nogometaši Borca nastavili su s uvjerljivim partijama u prvoligaškom prvenstvu. Na Velikom vrtu u nedjeljnom srazu teško su stradali gosti iz Sigeca rezultatom 5:0. Iako se na prvi gol Borca čekalo dosta dugo, domaćini nogometašima Mladosti nisu dali nikakve šanse. Poveli su Jembrovčani u 39. minuti golom Antonija Valenta, a tri minute kasnije na 2:0 povisio je Vedran Kovač. Nakon odmora, gledali smo dosta sličnu igru kao i u prvom dijelu.

Sigečani su pokušali parirati protivniku, i izdržali su do 53. minute kada je na 3:0 povisio Filip Škaro. U 65. minuti domaći su preko Denija Kovačića postigli četvrti gol, a konačnih 5:0 postigao je Vedran Kovač svojim drugim golom u 80. minuti utakmice. Ovaj vikend nogometaši Borca idu u goste Tomislavu Radniku.