Boris Vadla iz Malog Otoka treći na Grobniku, nakon teškog pada lani u Križevcima

Boris Vadla, motociklist iz Malog Otoka, nastupio je prošli vikend na stazi u Grobniku na međunarodnoj motoutrci “King of Grobnik” koja je održana u organizaciji talijanskog Bobo Racing kluba.

Boris Vadla utrku Canevon kupa na svom BMW S1000 RR završio je na odličnom trećem mjestu. Završio je Vadla zapravo drugi sa samo pet stotinki sekunde zaostatka za vodećim, no zbog kazne koju je zaradio na kraju je pao na treće mjesto ukupnog poretka. Istoga dana vozila se utrka i Valeri Cupa gdje je nastupio i drugi naš vozač Boris Turković koji je na svojoj Yamahi R1 utrku završio na 20. mjestu.

Bila je ovo prva utrka Borisa Vadle nakon teškog pada prošle godine na utrci u Križevcima.