ČETVRTA HNL Cvetkovčani u Pitomači osigurali naslov prvaka

Tehničar je u pretposljednjem 25. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Pitomače upisao pobjedu 0:2 i zahvaljujući slavlju Slatine protiv Papuka 3:2 kolo prije kraja prvenstva Cvetkovčani su pobjegli Orahovčanima na četiri boda prednosti čime su osigurali titulu prvaka. Cvetkovčani su od samog početka odlučno krenuli po pobjedu, a to im se isplatilo u 33. minuti u kojoj je Jambrušić nakon idealne asistencije Mileka zabio za 0:1. U 72. minuti Jambrušić je izborio jedanaesterac kojeg je sam i izveo, no vratar Zdelar pročitao je njegovu namjeru. Ipak, u 82. minuti Cvetkovčani su potvrdili pobjedu i osvajanje naslova prvaka, a strijelac za konačnih 0:2 bio je Bartolović.