Cvetkovčani uspješno riješili Viroviticu, sad im dolazi opasni lider lige

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca nastavljaju niz dobrih igara i rezultata u Trećoj HNL Sjever. U 19. kolu ugostili su ekipu Virovitice i na domaćem terenu prema očekivanju upisali nova tri boda protiv trenutno desetoplasirane ekipe lige rezultatom 2:1.

Tehničar je dobro krenuo u utakmicu i odmah pokazao kako gosti ne mogu računati na bodove u Cvetkovcu, a rezultat toga je i gol u 7. minuti. Strijelac je bio David Kranclbinder kojemu je ovo deseti gol ove sezone. Tako se popeo na drugo mjesto liste strijelaca u 3. HNL Sjever, a sve svoje pogotke postigao je iz igre. S minimalnom prednošću Tehničara otišlo se na predah.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju uporni gosti i uspijevaju izjednačiti iz kaznenog udarca nakon igranja rukom Draguljića, a precizan za Virovitičane s bijele točke bio je Nikola Suvajac. Na kraju bodovi ipak ostaju u Cvetkovcu, a za to se pobrinuo Siniša Bartolović golom u 58. minuti susreta.

Tehničar tako u proljetnom dijelu još ne zna za poraz. Nakon dva uvodna remija, upisane su tri važne pobjede i sada je Tehničar preskočio Polet (SMnM) i zauzeo treće mjesto na ljestvici, nakon što je Polet s 1:4 poražen od Mladosti iz Ždralova. Upravo Mladost je idući suparnik Tehničara i to će biti pravi derbi i borba za sam vrh tablice. Utakmica je na rasporedu u subotu u 17.00 sati u Cvetkovcu.

TEHNIČAR 2 (1)

VIROVITICA 1 (0)

TEHNIČAR: Mrmić, Belovari, Kocijan, Milek, Draguljić, Hudak, Kranclbinder (od 88. Drk), Bartolović (od 79. Bos), Delić, Štritar, Grubešić (od 75. Lovrek) TRENER: Sović Roman.

VIROVITICA: Marošević, Vučemilović – Jurić, Mikičić (od 46. Crvenka), Kovač (od 79. Kvrgnjaš), Suvajac, Mrazović, Lovreković, Pipić, Horaček, Sinjaković (od 67. Meszeš), Ivačić (od 67. Čičak). TRENER: Bosilkovski Goran.
CVETKOVEC – Igralište Cvetkovec. SUDAC: Hudika Tomislav (Varaždin). POMOĆNICI: Sokač i Hirš. STRIJELCI: 1:0 Kranclbinder (7), 1:1 Suvajac (49), 2:1 Bartolović (58). ŽUTI KARTONI: Bartolović (42), Draguljić (49) – Tehničar, Čičak (90+2) – Virovitica