Desetkom potvrdili status najbolje ekipe lige – i službeno prvaci!

Da je Zadrugar najjača ekipa Druge županijske nogometne lige Varaždin znalo se duže vrijeme, a u subotu su ne samo potvrdili naslov, nego i goste iz Lepoglave ispratili s deset golova u mreži, a onda je moglo krenuti i veliko slavlje. Gosti su od početka znali da nemaju što tražiti protiv iznimno raspoloženog Zadrugara.

Prvi gol stigao je u osmoj minuti, a strijelac je bio Dario Struški. Iduća dva postigao je najbolji igrač Zadrugara Bojan Vručina, a na 4:0 povisio je raspoloženi Karlo Kolak. Do poluvremena se u strijelce upisao i Luka Gerić, i treći put na utakmici Vručina. Drugo poluvrijeme nije bilo ništa bolje za goste koji su primili još četiri gola. Iz kaznenog udarca četvrti put strijelac je bio Vručina, a onda je isti igrač povisio na 8:0 svojim petim golom na utakmici.

Posljednja dva postigao je Karlo Kolak koji je time upisao hattrick. Zadrugar je ovime i službeno osvojio naslov i primio pehar, a statistika govori kako su u 30 odigranih utakmica ostvarili čak 27 pobjeda uz jedan neriješen rezultat i dva poraza. Gol-razlika je plus 120 uz čak 160 postignutih golova i samo 40 primljenih. Osvojena su 82 boda i zasluženo prvo mjesto.