Dinamo pao u Pitomači, Babić i Jakupec razveselili navijače

Pitomača je u 15. kolu Četvrte hrvatske lige opravdala ulogu favorita protiv Dinama iz Predavca i upisala pobjedu 2:0. Odmah u uvodu Pitomačani su stvorili dvije izgledne prilike, no Milinović i Matančić nisu bili precizni.

Terensku premoć Pitomačani su kapitalizirali u 27. minuti u kojoj je Babić majstorski iz slobodnog udarca s 25 metara pogodio gornji desni kuta za 1:0. U samoj završnici prvog poluvremena Milinović se još jednom našao u izglednoj prilici, ali je njegov pokušaj glavom sa sedam metara bio zamalo previsok.

Pitomačani su potvrdili pobjedu u 65. minuti. Reščić je gurnuo loptu u prazan prostor za Jakupeca koji je pobjegao svom čuvaru i s lakoćom zabio za konačnih 2:0.