Doktor Beli donio trobod Poberunima

Kalinovac je u četvrtom kolu Prve županijske lige opravdao ulogu favorita protiv Panonije i upisao pobjedu 3:1. Iz prve prilike u trećoj minuti Poberuni su poveli. Belobrk je podvalio loptu iza leđa gostujuće obrane, a Gusković je pravovremenim utrčavanjem izbio sam pred Leskovara i s lakoćom zabio za 1:0.

Kalinovčani su pitanje pobjednika mogli riješiti do 20. minute, no nakon vodstva nisu iskoristili tri stopostotne prilike. Peterančani su to kaznili i u 44. minuti golom Kovačka poravnali na 1:1.

Odmah na početku nastavka Poberuni su ponovno poveli. Belobrk je još jednom potvrdio da je majstor za slobodne udarce s 20 metara i da su mu te pozicije poput penala pa je Leskovar u 48. minuti ostao nemoćan. U drugoj minuti sudačke nadoknade Imbriša je zavrnuo loptu u peterac, a Belobrk je glavom zatresao mrežu za konačnih 3:1.