Druga HRL Sjever žene, 15. kolo: Brođanke dobro namučile Đurđevčanke

Rukometašice Đurđevca u 15. su kolu Druge hrvatske lige Sjever protiv Broda upisale pobjedu 28:25 (15:15). Prvo poluvrijeme obilježila je igra gol za gol, a sredinom nastavka Đurđevčanke su uspjele stvoriti prednost od tri gola.

No, uporna Brođanke se nisu predale i u 59. minuti stigle su na minimalni zaostatak, 26:25. Ipak, u završnih minuti i pol Ivana Zrin imala je potrebnu mirnoću u napadu i s dva gola potvrdila pobjedu Đurđevčanki.

Za Đurđevac su nastupile i golove postigle Mia Zagrajski 3, Tihana Kožar, Jelena Karanović 1, Natalija Paro 1, Marija Veronika Lacković 1, Anamarija Mikulić 5, Nina Greguraš, Lea Franković, Paula Fuček, Melita Jug, Lea Pavlović 6, Valentina Kovač 1, Nikolina Kovač, Patricia Firšt, Ivana Zrin 10 i Ivana Ferenčić.