Druga liga Sjever: Đurđevčanke očekivano nadigrale Baranju

Rukometašice Đurđevca u 13. su kolu Druge hrvatske lige Sjever opravdale ulogu favoritkinja protiv Baranje i upisala pobjedu 33:31.

Prvih deset minuta obilježila je igra gol za gol, a nakon toga Đurđevčanke su se odlijepile na plus šest. U samoj završnici prvog poluvremena uslijedio je mali pad u igri domaćih rukometašica, što je Baranja iskoristila i do predaha smanjila zaostatak na samo dva gola.

Od 37. do 45. minute uslijedio je novi val dominacije Đurđevčanki koje su ponovno stvorile prednost od šest golova, čime su najavile da neće gošćama dopustiti iznenađenje. Baranja je u samoj završnici iskoristila opušteniju igru Đurđevčanki koje su na kraju slavile s plus dva, 33:31. Đurđevčanke su odigrale i susret pretkola Kupa Hrvatske u kojem su pobijedile Pitomaču 37:29. Do uvjerljive pobjede Đurđevčanke je predvodila Lea Pavlović koja je postigla čak 17 golova. U prvom kolu Kupa Đurđevčanke će najvjerojatnije igrati protiv Virovitice.