Đurđevački Graničar domaćin je favoriziranom Tehničaru iz Cvetkovca

Đurđevački Graničar u “generalki” uoči početka nove sezone Treće hrvatske lige Sjever pretrpio je poraz 1:2 od Vrbovca. Pomlađena momčad Picoka dobro se nosila s iskusnijim Vrbovčanima koji su poveli u 15. minuti. U 22. minuti Jan Fusić zabio je za 1:1, a gol za pobjedu Vrbovčani su postigli u završnici prvog poluvremena.

Na startu novog prvenstva Graničar je u subotu u županijskom derbiju domaćin favoriziranom Tehničaru iz Cvetkovca.

– U novu sezonu ulazimo s mladom momčadi sastavljenom pretežno od igrača koji su ponikli u klubu. Ta momčad ima odličan potencijal i nadamo se da će to potvrditi u susretima koji su pred nama – kaže Dario Brgles, trener Graničara.