Dva remija u trećoj ligi, odigrani i zaostali susreti županijskih liga

Danas je odigrana odgođena utakmica 11. kola u 3. ligi sjever u kojem je Tehničar u Koprivnici bio domaćin Varteksu iz Varaždina. Utakmica se igrala na umjetnoj travi u Koprivnici zbog lošeg stanja terena u Cvetkovcu, a bodovi su na kraju podijeljeni. Krajnji rezultat bio je 2:2 iako je domaćin vodio 2:0 do 68. minute.

Dvostruki strijelac za Tehničar bio je Alen Milek u 10-oj i 66-oj minuti, dok su za Varteks precizni bili Benković u 68-oj i Šoštarić u 86 – oj minuti.

Spomenimo i kako je ludbreška Podravina danas odigrala susret 13. kola 3. HNL sjever koji se također igrao naknadno te je na svojem terenu protiv Poleta iz Svetog Martina na Muri odigrala bez pogodaka (0:0) te tako osvojila bod.

Ukoliko se situacija ne promijeni, u subotu slijedi susret između Tehničara i Podravine u kojem su nogometaši Cvetkovca domaćini, a početak utakmice je zakazan za 13.30 sati.

Odigrane su i zaostale utakmice Prve i Druge županijske nogometne lige prvog kola, te zaostale utakmice Četvrte nogometne lige BJ-KC-VT sedmog kola.

PRVA ŽNL

Kolo 1

Mladost Molve – Lipa 2:0, Miklinovec – Viktorija 3:1, Osvit – Prekodravac 3:0, Sloga – Kalinovac 14:0 (Kraj u 55. minuti zbog manjka igrača gostiju), Panonija – Bratstvo 0:2, Mladost (S) – Tomislav Radnik (odgođeno COVID19), Borac – Drava (NP) (odgođeno COVID19).

DRUGA ŽNL

Kolo 1

Močile – Hrvatski Bojovnik 2:0, Mladost (KB) – Reka 7:0 , Drava (PS) – Prugovac 2:4, Čvrstec – Gornja Rijeka 1:1, Omladinac – Starigrad 0:4, Fugaplast – Rudar (G) 1:4, Podravec – Gošk 1:2.