Džono i Tsakalou odigrale posljednje minute za Podravku

U pretposljednjoj utakmici hrvatskog prvenstva rukometašice Podravke Vegete su danas u Osijeku pobijedile istoimenog domaćina rezultatom 32:25, poluvrijeme 19:13.

Svoje posljednje minute za Podravku Vegetu u dvorani Zrinjevac odigrale su kapetanica Dragica Džono i grčka vanjska igračica Labrina Tsakalou koja sljedeće sezone prelazi u njemački Thüringer.

– Čestitam svojoj ekipi što mi je priuštila pobjedu jer je ovo moja posljednja utakmica u profesionalnom klubu i moj oproštaj od profesionalnog igranja rukometa. Čestitam i Osijeku na borbi i još jednom svaka čast curama – izjavila je Dragica Džono za službenu stranicu RK Podravke.