Farmaceuti svladali novog slovenskog prvoligaša

Nakon pobjede protiv selekcije HUNS-a u Gospiću u petak, Slaven Belupo je u subotu u Brežicama svladao i novog slovenskog prvoligaša Radomlje.

Minutaža je opet podijeljena među igračima tako da su od prve minute krenuli oni koji su u petak odigrali pola sata, dok su u završnici ušli oni s većom minutažom.

Slaven je poveo golom Havelke glavom u 14. minuti, dok je u 34. Brković nakon asistencije Monjca povisio na 2:0. Radomlje je do pogotka stiglo preko Nikolića u 54. minuti.

Do kraja utakmice Slaven je imao još par prilika, a najbliže golu bio je Lušić koji je pogodio gredu.

SLAVEN BELUPO – RADOMLJE 2:1 (2:0)
SLAVEN BELUPO
: Čović, Zirdum, van Bruggen, Zvonarek, Havelka, Gamarra, Kocijan, Brković, Knoll, Bosec, Bajrić. Od 60. minute: Vuković, Turanjanin, Božić, Mlinarić, Marina, Laušić, Hlevnjak, Liklin, Monjac, Bogojević. TRENER: Dean Klafurić.
RADOMLJE: Šugić, Rok, Blaič, Mužek, Rugačević, Pišek, Nikolić, Cerar, Nikolić, Lenč, Gužec; još su igrali: Varga, Kresar, Bilibal, Princ, Jarovič, Pogačar, Fortuga, Adrovič, Žulc. TRENER: Rok Hanžić.