Ferdinandovčani izgubili u Garešnici

Ferdinandovac je u trećem kolu Četvrte hrvatske lige Sjever na gostovanju u Garešnici pretrpio minimalan poraz 1:0 od Garića. U prvom poluvremenu Ferdinandovčani su bili konkretniji, no nisu uspjeli dvije izgledne prilike pretvoriti u golove.

Prvo je u 24. minuti Đipalo iskosa s 13 metara bio zamalo neprecizan, a u 24. minuti vratar Žlender krajnjim je naporom ukrotio pokušaj Karana s vrha šesnaesterca. Najbolju priliku u nastavku Ferdinandovčani su imali u 67. minuti, no ponovno je Žlender bio na visini zadatka i spriječio slavlje gostiju nakon udarca Karana.

Pobjednik je odlučen u samoj završnici. U 88. minuti Starčević je iskoristio neopreznost gostujuće obrane i nadmudrio Stjepana Peršića za minimalnu pobjedu Garića.