Ferdinandovčani u završnici ostali bez bodova

Ferdinandovac je u 11. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Čazme poražen s minimalnih 1:0. U prvom poluvremenu Ferdinandovčani su stvorili tri izgledne prilike, no Karan, Josip Fuček i Karlo Đipalo nisu uspjeli zatresti domaću mrežu.

I u nastavku Ferdinandovčani su nizali prilike, ali je vratar Tonković bio na visini zadatka pa se rezultat nije mijenjao. Šok za momčad Mladena Karana stigla je u 88. minuti kad je Grgić iskoristio neopreznost obrane Ferdinandovca i postigao pogodak koji je Čazmi bio dovoljan za osvajanje sva tri boda.