FOTO IZ PRUGOVCA: Karlo Zebić hat-trickom uništio Golčane

Prugovac je u trećem kolu Druge županijske lige rutinski odradio posao protiv Fugaplasta i upisao uvjerljivu pobjedu 4:1. Mrežu Golčana Prugovčani su načeli u desetoj minuti. Antonio Nikolić zavrnuo je loptu na drugu vratnicu gdje je utrčao Zebić kojem nije bilo teško upisati se u listu strijelaca za 1:0.

Golčani su uzvratili istom mjerom u 20. minuti u kojoj je Mehkek pobjegao svom čuvaru i nadmudrio domaćeg vratara za 1:1. Primljeni gol dodatno je trgnuo Prugovčane koji su do novog vodstva stigli u 37. minuti. Gale je uposlio Antonija Nikolića koji je s 15 metara pogodio desni kut za 2:1. Mirnu završnicu Prugovčani su osigurali u 73. minuti kad je gostujuća obrana nakon još jednog ubačaja Antonija Nikolića zaboravila na Zebića koji je odmjerenim udarcem s osam metara povisio na 3:1. Svoju odličnu igru Zebić je zaključio u 82. minuti hat-trickom za konačnih 4:1.