Košarkaši Podravca u derbiju su osmog kola Druge hrvatske lige Sjever pretrpjeli uvjerljiv poraz 59:74 od ludbreškog Grafičara. Već u početku Virovci su najavili da će imati loš šuterski dan i u prvoj četvrtini postigli su sam osam koševa pa su Ludbrežani već u uvodu bili na dvoznamenkastom plusu. Iako ni Grafičar u prvom poluvremenu nije briljirao u napadu, Virovci su nastavili promašivati otvorene šutove i momčad Vilima Poljaka bez većih poteškoća održavala je rezultatsku prednost.

Dobrim rolama Božića i Novaka Ludbrežani su u drugoj dionici dodatno povećali svoju prednost i na predah otišli s plus 15. Tračak nade za Virovce pojavio se na početku treće četvrine kad su serijom 7:0 spustili zaostatak na osam koševa, no nakon toga ponovno je stao šut. Stefan Zadravec nije bio ni blizu svojih mogućnost, a zicere su promašivali i Odobašić i Šestak pa su se Ludbrežani u 24. minuti vratili na dvoznamenkasti plus. Božić i Novak i dalje su bili najraspoloženiji u redovima gostuju te su zahvaljujući njihovu učinku Ludbrežani mirno priveli susret kraju i upisali uvjerljivu pobjedu.