Slaven Belupo je danas ugostio Lokomotivu u utakmici 24. kola HT Prve lige. Ulog je bio velik za obje momčadi nakon što je Istra 1961 u petak svladala Šibenik (3:2) te se Farmaceutima približila na četiri, a Lokosima na svega dva boda zaostatka.

U utakmici bez pogodaka na kraju nezadovoljniji može biti domaćin koji je ipak imao konkretnije situacije pred suparničkim golom. Slacven se s 22 boda popeo na sedmo mjesto, Lokomotiva je s 20 ostala deveta, Istra je posljednja sa 17.

U prvom poluvremenu dvije dobre prilike za Slaven nije iskoristio Iličić, prvi put je tukao u vratara Santinija, drugi put je glavom promašio okvir gola. U nastavku prijeti Lulić, no njegova lopta odlazi pokraj vratnice.

U sljedećem kolu Slaven Belupo će gostovati kod Rijeke, dok Lokomotivu očekuju dvije utakmice s Istrom.