FOTOGALERIJA: Igrači novom treneru poklonili pobjedu

Nogometaši Osvita s novim trenerom Goranom Palčićem svladali su Miklinovec na subotnjem gostovanju u Koprivnici. Slavili su rezultatom 0:2.

Bila je to odlična utakmica Đelekovčana i samim time njihova zaslužena pobjeda. Već u 13. minuti gosti su zatresli mrežu, a spretan strijelac bio je Patrik Lopatnik. ‘Killeru’ u redovima Osvita nije bilo teško načeti domaćina koji je u tim trenucima bio zreo i za još golova. Koncentracija im je popustila u 37. minuti kada su skrivili penal koji je u vodstvo 0:2 pretvorio Nikola Drvarić.

U drugom dijelu utakmice rezultat je mirovao, ali igra nije. Bila je to zanimljiva i dopadljiva utakmica za stotinjak gledatelja. Domaći navijači mogu biti nezadovoljni, ali i realni zato što je u ovoj utakmici za njih bila presudna prekratka klupa. Nakon što je trener Gojković napravio tri zamjene, Szabo, koji je ušao na poluvremenu se ozlijedio, a kako za njega nije bilo zamjene, od 77. minute kada je bio prisiljen napustiti igru, Miklinovčani su igrali s igračem manje na terenu. Tako su gosti, možda i nesvjesno, stali i zadovoljni rezultatom primirili utakmicu i sigurno je priveli kraju.

Cvele smijenjen, stigao Palčić

Nakon što je uprava Osvita smijenila trenera Ranka Celiščaka Cvelea, za novog trenera postavljen je Goran Palčić. Cvele je učinio dosta toga dobroga Osvitu, no u prvenstvu ga nisu mazili rezultati. Nezadovoljstvo time jedini je razlog smjene trenera. S druge strane, da svaka promjena može biti dobra pokazalo se već u subotu kada je momčad odlično reagirala i s novim trenerom osvojila prve bodove u prvenstvu.