FOTOGALERIJA iz Herešina: Pobijedili Močile, pa gosti ostali bez trenera

Nogometaši Omladinca u nedjeljnom derbiju podravsko-prigorske Druge ŽNL svladali su Močile rezultatom 2:0. Poveli su domaći rano, golom Dejana Lončareka u 10. minuti. Igrao se dopadljiv i borben nogomet u kojem su inicijativu imali domaći nogometaši, a tu su bolju igru potvrdili i prekrasnim drugim golom na utakmici koji je Kodriću u mrežu uvalio Cenkovčan u 46. minuti. Do kraja utakmice rezultat 2:0 nije se mijenjao, a Herešinčani su sasvim zasluženo upisali nova tri boda.

Posljedično porazu jučer (utorak), trener Močila Vedran Vedriš podnio je ostavku na mjestu trenera, a njegovo mjesto privremeno će, ili pak možda i dulje, preuzeti predsjednik Vedran Bači, inače licencirani nogometni trener.