FOTOGALERIJA: Kako je Osvit darovao pobjedu Kunovčanima

U vrlo zanimljivoj i krajnje neizvjesnoj nogometnoj utakmici Osvit je pred svojim gledateljima izgubio 3:2 protiv Bratstva. Đelekovčani definitivno imaju za čime žaliti protiv favoriziranog protivnika jer su bili bolja momčad i odigrali najbolju utakmicu polusezone, ali momčad Dejana Zrinskog se na kraju uspjela iz Đelekovca izvući neokrznuta.

Poveli su domaćini u 24. minuti iz lijepe akcije nakon što je Goran Lončar gurnuo loptu u prazan prostor gdje je utrčao brzonogi Lopatnik i majstorski pogodio suprotni kut Nuića. Bila je to kazna za promašaje Kunovčana koji su netom prije primljena pogotka mogli preko Bačanija i Hajdića matirati Puklavca, no domaći je vratar dva puta odlično reagirao. Tek što se krenulo u drugo poluvrijeme gosti su izjednačili kada je Blažević pronašao Bakrana u kaznenom prostoru Osvita.

Ključan trenutak susreta zbio se u 56. minuti nakon što je Lopatnik izborio kazneni udarac kojeg je Matija Lončar promašio. Tri minute kasnije Slijepčević je za Bratstvo uspio realizirati najstrožu kaznu, ali su se domaćini vratili u 74. pogotkom Majetića. Sve dobro napravljeno vratar Osvita pokvario je lošim ispucavanjem u 83. minuti što je iskoristio iskusni Hajdić i pogodio za 2:3. (ss)

OSVIT – BRATSTVO  2:3

OSVIT: Puklavec, Indir, G.Lončar, M.Drvarić, J.Paradžik (od 62. Andrić), Lopatnik, N.Drvarić, Majetić, M.Lončar, Krištofić, Juras. Trener: Goran Palčić.

BRATSTVO: Nuić, Rogač, Mlinarić, Blažević, Hajdić, Bačani (od 76. Dominović), Slijepčević, Bakran, Arko (od 46. Jurčić), Nikolić, Pajk. Trener: Dejan Zrinski.

ĐELEKOVEC – Igralište Osvita. Gledatelja 300. SUDAC: Marko Dergez (Đurđevac). POMOĆNI: Punčec i Balint Molvarec. STRIJELCI: 1:0 Lopatnik (24), 1:1 Bakran (47), 1:2 Slijepčević (60-11m), 2:2 Majetić (74), 2:3 Hajdić (83). ŽUTI KARTONI: J.Paradžik (44), Andrić (78), M.Lončar (80) – Osvit; Mlinarić (41), Slijepčević (56), Bakran (77) – Bratstvo. IGRAČ UTAKMICE: Ivan Hajdić (Bratstvo).