FOTOGALERIJA: Lijepa sutkinja Matea, vjerni navijači i županijski nogomet…

Nogometaši Graničara poraženi su u subotnjem ogledu na legradskom Fizešu od vrlo kvalitetne momčadi Garića. Gosti iz Garešnice su odlično otvorili utakmicu, bolje reći iskoristili su sve što su im Legrađani pružili. Nakon početnog ispitivanja snaga preuzeli su inicijativu i poveli u 18. minuti golom Mihatovića. Bolju igru u prvom poluvremenu materijalizirali su u 24. minuti kada je za 2:0 poentirao Kurjančić.

Legrađani su se u drugom poluvremenu digli, zaigrali borbenije i hrabrije i takav ih je pristup, za razliku onom u prvome dijelu, nagradio zgoditkom. U 50. minuti strijelac je bio Želimir Mešnjak koji je snažnim udarcem glavom zamalo i golmana i loptu poslao u merežu.

Proslavio je Bebač, kako ga zovu u Legradu, zgoditak sa sinom. No, na žalost za njega i sve Legrađane, bio je to tek gol utjehe. Nije im pomoglo ni to što su Legrađani od 74. minute igrali s igračem više. Naime, drugi žuti karton zaradio je nogometaš Garića Ivan Havliček, no do kraja utakmice Legrađani na žalost više nisu imali snage, niti sportske sreće postići gol. Remi su zaslužili barem po zalaganju u drugom dijelu, no presudilo im je ipak vrlo slabo prvo poluvrijeme.