FOTOGALERIJA: Močile s igračem manje privele utakmicu kraju

Nogometaši Močila nedjeljnom pobjedom 2:0 nad Čvrstecom sprali su gorak okus poraza u Podravskim Sesvetama u prošlom kolu. Nakon neriješenog prvog dijela utakmice Močilani su poveli u prvom napadu u drugom dijelu. U 46. minuti za vodstvo domaćih poentirao je Igor Čani.

Zanimljivo, Čani je ušao u igru na poluvremenu i pokazao se pravim džokerom s klupe trenera Vedriša. Odvijala se prava nogometna bitka na terenu, a žustrina je kulminirala u 80. minuti kada je domaći igrač Levak nakon grubog prekršaja zaradio drugi žuti karton. No, i s igračem manje Močilani su uspjeli postići još jedan gol i tako riješiti utakmicu. U 88. minuti strijelac za konačnih 2:0 bio je Robert Krčmar.