FOTOGALERIJA s košarke: Poraz Koprivnice od vodeće momčadi

Košarkaši Koprivnice pretrpjeli su poraz u trećem kolu Druge muške lige Sjever. Bolji od njih bili su košarkaši Petra Zrinskog iz Vrbovca rezultatom 76:84. Utakmicu su naši otvorili vrlo dobro, 30:15, no stečenu prednost prosuli su u drugom dijelu utakmice. Već druga četvrtina najavila je probleme košarkaša Koprivnice koji su na poluvrijeme otišli na odmor s dva poena razlike. Tu su prednost gosti vrlo brzo anulirali i okrenuli utakmicu u svoju korist do konačnih, dosta tijesnih osam razlike. Susreti između Radnika i Bjelovara te Međimurja i Grafičara odgođeni su.