FOTOGALERIJA: ‘Stari lisac’ ušao s klupe pa brzo zabio

Nogometaši Tehničara na domaćem su Starome bregu ostvarili vrijednu pobjedu nad županijskim rivalom, Podravcem iz Virja. Slavili su 3:0 golovima Hlišća u 34., Krune Jambrušića u 74. i Ivana Delića u 88. minuti.

Iako rezultat 3:0 može navesti na zaključak kako je to bila laka pobjeda Tehničara, to nimalo nije bilo tako. Podravac je odlična momčad koja je aktivno parirala protivniku. Poveli su Cvetkovčani u 34. minuti igre zgoditkom Nevena Hlišća. Tim se rezultatom otišlo i na odmor.

U nastavku utakmice domaći su do kraja slomili otpor gostiju tek pred kraj. Poklopilo se to ulaskom Krune Jambrušića u 62. minuti utakmice. Stari lisac Jambra poentirao je nakon samo 12. minuta provedenih u igri.

Strijelac za konačnih 3:0 i veliko slavlje domaćina bio je Ivan Delić, također zamjena koju je trener Roman Sović uveo u igru u 79. minuti, dakle poentirao je nakon samo devet minuta provedenih na terenu.