FOTOGALERIJA: Vatreni navijači uživali u novoj pobjedi Močila

Nogometaši Močila golovima Igora Čanija i Roberta Krčmara slavili su 2:0 nad GOŠK-om iz Gotalova. Gosti iz Prekodravlja bili su čvrst protivnik, posebno u prvom dijelu utakmice koji je završio bez golova.

U drugom dijelu nogometaši Močila pokazali su kako su spremnija, ali i konkretnija momčad od protivnika. U poluvremenu je u igru umjesto Matije Cekovića ušao Igor Čani. Pokazalo se to ključnim potezom trenera-predsjednika Vedrana Bačija zato što je hitronogi Čani doveo Močile u vodstvo nakon samo sedam minuta provedenih u igri.

Bilo je to razdoblje igre u kojem su igrači Močila bili znatno bolji protivnik, a to su pokazali u 64. minuti utakmice kada je Robert Krčmar povisio na 2:0. Premda je to najgori rezultat koji može biti, Močilani ipak nisu dopustili da Gotalovčani smanje na 2:1 i učine do kraja utakmicu neizvjesnom. Mnogo je svojoj momčadi odmogao igrač GOŠK-a Aleksandar Manojlović koji je isključen u 73. minuti zbog vrijeđanja. Nakon toga bilo je sigurno da GOŠK neće učiniti čudo na utakmici. S druge strane, susret su Močilani mirno priveli kraju i zasluženo slavili. Močilani su pokazali svoju humanu stranu, te je novac od ulaznica bio namijenjen oporavku teško ozlijeđenog križevačkog golmana Karla Sokača.