Nakon ulaska u finale Kupa, Jebrovčani lako u Hlebinama

Imbriovečki Borac došao je na gostovanje kod hlebinske Lipe tri kola prije kraja prvenstva. Iako se Borac više ne bori na naslov prvaka, motivaciju za pobjedu imaju, a domaćini su htjeli ostaviti dobar dojam protiv jakog protivnika. U prvom dijelu obje su ekipe imale dobre pokušaje, ali se mreže nisu tresle. U drugom dijelu gostujuća momčad od početka je jače krenula. Nakon sata igre mladi Mikor doveo je goste u vodstvo. Petnaest minuta kasnije Krušelj je podigao vodstvo, a Ivandija je dvije minute kasnije postavio konačnih 0:3 za zasluženu pobjedu Borca.

SNIMIO: Matija Dolenec