Remijem u Glogovcu Sigečani odgodili proslavu naslova prvaka

Da su nogometaši Mladosti iz Sigeca slavili na gostovanju u Glogovcu kod Rudara, matematički bi osigurali naslov prvaka. No, remizirali su 2:2 i tako je prednost na prvom mjestu nad Panonijom ostala na pet bodova. Poveli su Rudari u 10. minuti golom Kureka, a prednost su uspjeli zadržati sve do kraja poluvremena. Koncentracija im je pala u posljednjim trenucima prvog dijela, a gol za izjednačenje postigao je Alen Samoščanec. Nakon dvije minute igre u nastavku nogometaše Mladosti u vodstvo 1:2 doveo je Marko Starčević. Da završnica prvenstva bude još zanimljivija pobrinuo se igrač Rudara Danijel Klasić koji je postigao gol za 2:2 u 70. minuti.

SNIMIO: Dubravko Vutuc