Uživale u turniru veterana: Ludbreške dekle znaju kaj je pravi nogomet

Ludbreška Podravina započela je proslavu 100 godišnjice kluba trokut turnirom veterana. Osim domaće ekipe sudjelovali su veterani Slaven-Belupa i Rijeke. U prvoj utakmici, po izuzetnoj vrućini, gosti iz Koprivnice bolje su trčali i pobijedili domaću Podravinu rezultatom 3:1. U drugoj utakmici Rijeka je također pobijedila Podravinu sa 4:1 pa su pobjednici turnira odlučeni u posljednjoj utakmici. Veterani Rijeke u ljepotici turnira protiv Slaven-Belupa odigrali su neriješeno 4:4 i zbog bolje gol razlike osvojili najveći pehar. Igrala su se skraćena poluvremena od po 25 minuta, a nakon utakmica nastavljeno je druženje pod šatorom uz živu glazbu. U utorak 10. rujna u Ludbreg na proslavu dolazi i momčad Slaven Belupa koja će s domaćinom igrati prijateljsku utakmicu.