Golom u posljednjoj minuti Radnički osvojio tri boda

Vodeća ekipa druge županijske nogometne lige središta Varaždin, Radnički iz Hrženice, u nedjeljnoj je utakmici protiv Nove Vesi potvrdio ulogu favorita i slavio s 2:1 na domaćem terenu.

Gosti iz Nove Vesi trenutno drže tek 12. poziciju na ljestvici, a s 27 bodova i tek jednim porazom u 12 utakmica, Radnički zasluženo predvodi županijske drugoligaše. Zbog svega, očekivano je bilo da bodovi ostanu u Hrženici što se na kraju i dogodilo iako su gosti pružili dobar otpor pa čak i poveli. Gol za vodstvo Nove Vesi postigao je Miroslav Ribič u 45. minuti utakmice da bi u 55. minuti na 1:1 izjednačio Goran Jagić. Pobjedu je u posljednjoj minuti utakmice Radničkom donio Luka Kosir koji je u igru ušao samo tri minute ranije. Iduće kolo Radnički bi po potvrdu jesenskog naslova prvaka trebao u goste kod Podravca koji je ovo kolo odgodio pa je pitanje hoće li se ta utakmica odigrati.