Hrvatska u Koprivnici namučila olimpijske pobjednice, ali…

Izabranice Nenada Šoštarića nisu uspjele u Koprivnici iznenaditi jaku Francusku u kvalifikacijskoj utakmici za Euro 2022. Dodajmo i kako su se navijači i organizatori iz HRS-a uoči utakmice prisjetili tragično preminulog legendarnog igrača i trenera Zlatka Saračevića.

Prvo poluvrijeme naše rukometašice igrale su solidnu obranu, no tehničke greške i nerealizirane šanse gurnule su gošće na 8:12. Bilo je prilika u nastavku odvesti susret u egal no napad nije bio na razini poput obrane. Previše neforsiranih grešaka i predugi napadi bez ideje odlučili su pobjednice, Francuskinje su slavile 21:19.