Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije

Jedna osoba preminula u bolnici, aktivno zaraženo 707 osoba

Stožer civilne zaštite Koprivničko-križevačke županije obavještava javnost kako su na području županije zabilježena 72 nova slučaja bolesti COVID-19, a trenutno je aktivno 707 slučaja.

Ozdravilo je 95 osoba, na bolničkom se liječenju nalazi 50 pacijenata, od čega je 14 na respiratoru. U OB Koprivnica preminula je jedna osoba (1959. godište) s pozitivitetom na koronavirus koja je u kliničkoj anamnezi imala i druge pridružene bolesti te je bila cijepljena protiv koronavirusa.

Tijekom jučerašnjeg dana izuzeto je 130 uzoraka – PCR i brzim antigenskim testiranjem, sa sumnjom na koronavirus. Od početka pojave SARS – CoV-2 virusa na području županije bolest COVID-19 potvrđena je kod 18.750 osoba.

Facebook
Twitter
Email

Upišite pojam koji želite pretraživati

Na našoj stranici koristimo kolačiće (cookies) kako bismo Vam mogli pružati usluge, koje bez upotrebe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja stranice suglasni ste s korištenjem kolačića. PRAVILA PRIVATNOSTI