Jembrovčani se ponovno izvukli na kraju utakmice

Nogometaši Borca izvukli su remi 1:1 protiv Slatine na Velikom Vrtu u Imbriovcu. Ponovno su se Jembrovčani izvukli od poraza u posljednjim trenucima utakmice. U utakmici su domaći nogometaši bili bolji, no nije išlo. Veliku priliku za vodstvo nogometaši Borca imali su u 14. minuti kada je Vukomanović skrivio penal, no Žarko Bastašić nije ga iskoristio. Gosti iz Slatine poveli su autogolom Nikole Krušelja u 78. minuti, a bod Jembrovčanima donio je veteran Danijel Ivandija u 89. minuti utakmice, četiri minute nakon što je ušao u igru. Za Borac su nastupili Balala, Grabar, Harači (od 46. Buzina), Kovačić, Šumiga (od 85. Ivandija), Krušelj (od 85. Kragulj), Bajsić (od 65. Lončarić), Bastašić, Oršić, Pjetri i Horvatinović.