Jembrovčani slavili u Miklinovcu i zasjeli na vrh – prave društvo Slogi

Nogometaši Borca slavili su u subotu na gostovanju kod Miklinovca u Koprivnici i zajedno sa Slogom čiji su igrači poraženi od Osvita, poravnali se na vrhu prvenstvene ljestvice. Prvo poluvrijeme domaći su se jako dobro držali i ono je završilo bez golova. U drugom dijelu ipak je došla do izražaja kvaliteta i bolja uigranost momčadi iz Imbriovca. Poveli su 0:1 u 57. minuti golom Antonija Valenta.

U 73. minuti gosti su povećali prednost na 0:2 golom Filipa Škare, a utakmicu je do kraja riješio s dva gola Josip Fažon. Na 0:3 je povisio u 85. minuti, a konačnih 0:4 postavio je dvije minute prije kraja utakmice. Još jednim kiksom Ivančana, ulazak u završnicu prvenstva Prve ŽNL tako je postalo možda najzanimljiviji u nekoliko proteklih sezona. Trenutno su dvije momčadi poravnane na vrhu, a da su na primjer Molvarci igrali s Panonijom i pobijedili je (utakmica je odgođena zbog korone u redovima Panonije nap.a.), čak tri bi momčadi imale jednak broj bodova.

MIKLINOVEC    0 (0)

BORAC     4 (0)

MIKLINOVEC: Šipak, Keser, Nemčić (od 67. M. Kolar), R. Kolar, Šimunić, Halusek, Gojković, Šanjić, Matijević (od 56. Đurec), Manojlović, Kovač (od 59. Krapinec). TRENER: Ranko Gojković.

BORAC: Kovačić, Buzina, Grabar, Harači (od 46. Fajdić), Ivandija (od 46. Valent), Krušelj, Fažon, Lončarić (od 80. Bistrović), Oršić, Pjetri, Škaro. TRENER: Zlatko Andrašić.

KOPRIVNICA – Igralište u Miklinovcu. SUDAC: Mihael Andrić (Koprivnica). POMOĆNI: Juranić (Botinovec) i Benotić (Koprivnica). STRIJELCI: 0:1 Valent (57), 0:2 Škaro (73), 0:3 Fažon (85), 0:4 Fažon (88).