JOŠ JEDAN PORAZ Slavenaši pali na Kantridi, Benko presudio s dva ‘komada’, Novinić postigao zgoditak utjehe

U srijedu od 19:00 sati Slavenaši u Koprivnici igraju prvu utakmicu polufinala Kupa protiv Hajduka. Nakon poraza od Rijeke nema razloga za optimizam jer naši nogometaši nisu pokazali previše od igre, a postignut Novinićev gol prvi je nakon 360 minutnog posta

Autor: podravski.hr — 29.03.2013. / 21:08 Sport

RIJEKA – Nogometaši Slavena poraženi su na gostovanju na Kantridi kod Rijeke rezultatom 2:1. Strijelac i igrač odluke bio je s dva zgoditka u 37. i 82. minuti Leon Benko, inače bivši nogometaš Slavena, a zgoditak utjehe za Slaven postigao je Enes Novinić na samom kraju utakmice, u 90. minuti.

Iako su se uoči utakmice iz tabora Farmaceuta najavljivala hrabra borba i što bolji rezultat na gostovanju (što bi u prijevodu značio nerješen rezultat), od očekivanog bljeska nije bilo ni b. Štoviše, dogodilo se suprotno, a Slavneaši su u svojem još jednom posrtaju imali i mnogo sreće. Najviše se među riječkim nogometašima ispromašivao Cesarec koji je propustio realizirati četiri ‘zicera’, a posljednji mu je pročitao Rodić na isteku 90. minute. U redovima Slavena najbolje je prilike imao Glavica koji je dva puta ozbiljno zaprijetio. Statistički gledano, bila je do bolja utakmica Slavenaša koji su tijekom 90 minuta uputili šest udarca, od kojih je četiri bilo u okvir gola, no to ne znači ništa jer su u napadačkom dijelu igre Slavenaši opet bili gotovo bezopasni. Slavenaši u srijedu od 19:00 sati na Gradskom stadionu igraju prvu utakmicu polufinala Kupa protiv Hajduka. Nakon poraza od Rijeke nema razloga za optimizam jer naši nogometaši nisu pokazali previše od igre, a postignut Novinićev gol prvi je nakon 360 minutnog posta. Karlo Eisenbeisser

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn