Juniori Picoka utrpali petardu Virovitičanima

Kadeti đurđevačkog Graničara u desetom su kolu Prve hrvatske lige Sjever izgubili od Virovitice 2:3. Đurđevčani su u prvom poluvremenu golovima Marka Filipčića imali vodstvo 1:0 i 2:1, no uporni Virovitičani uspjeli su kreirati preokret i odnijeti sva tri boda. Juniori Graničara su u svom ogledu protiv Virovitice pobijedili 5:3. Virovitičani su u uvodu stigli do početne prednosti, no vrlo brzo je Dominik Begić zabio za 1:1. Picoki su u 38. minuti poveli golom Borne Šandrovčana, a već u idućem njihovom napadu Dorian Mikičić je zatresao vlastitu mrežu za 3:1. Mirnu završnicu momčad Krešimira Maronića osigurala je u 58. minuti u kojoj je Matej Reslar opravdano dosuđeni jedanaesterac pretvorio u 4:1. Petarda u mreži Virovitičana pukla je u 76. minuti, a strijelac je bio Sven Brusač. U samoj završnici Virovitičani su iskoristili pad u igri Graničara i postigli dva gola za konačnih 5:3.