Jurica Karan hat-trickom uništio Suhopolje

Ferdinandovac je u 26. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever protiv Suhopolja opravdao ulogu favorita i upisao uvjerljivu pobjedu 5:2. Odmah u uvodu Ferdinandovčani su bili blizu vodstva nakon bombe Radmilovića s 20 metara koja je odsjela na spoju grede i vratnice. U 18. minuti nije bilo spasa za goste.

Zvonar je ubacio loptu u kazneni prostor gdje je utrčao Karan koji je s osam metara bio precizan za 1:0. Na novi pogodak čekalo se do 33. minute. Radmilović je uposlio Zvonara koji je s 15 metara zatresao mrežu za 2:0. Samo dvije minute nakon toga novu idealnu loptu Radmilovića Karan je poslao iza leđa Tomića za 3:0. Seriju asistencija Radmilović je nastavio u 40. minuti, a njegova lopta s očima ponovno je bila upućena prema Karanu koji je hat-trickom uništio goste. U 57. minuti Ferdinandovčani su još jednom izigrali gostujuću obranu, a u listu strijelaca za 5:0 upisao se Stankir. Nakon toga domaćin je zaigrao opuštenije pa je Suhopolje golovima Hudoletnjaka i Akassoua ublažilo poraz.

Mladen Karan

FERDINANDOVAC    5 (4)

SUHOPOLJE      2 (0)

FERDINANDOVAC: S. Peršić (od 88. Turčić), Bošnjak (od 77. L. Turković), I. Turković, Begović (od 62. Pavec), Karlovčan, Zvonar, Karan (od 46. Stankir), V. Turković, Jasenko, Radmilović (od 86. H. Fuček), Kušenić. TRENER: Karan.

SUHOPOLJE: Tomić, Kirin, Marko Sertić, Palčić, Hudoletnjak, Hodak, Akassou, Jagarinac (od 4. Kos), Čolić (od 38. Marin Sertić), Đurđević, Šantavec. TRENER: Jurković.

FERDINANDOVAC – Igralište NK Ferdinandovac. SUDAC: Dražen Fejer (Bjelovar). POMOĆNICI: Miklečić i Jozić. STRIJELCI: 1:0 Karan (18), 2:0 Zvonar (33), 3:0 Karan (35), 4:0 Karan (40), 5:0 Stankir (57), 5:1 Hudoletnjak (62), 5:2 Akassou (72). ŽUTI KARTON: Hodak (58) – Suhopolje.

Mladen KARAN (trener Ferdinandovca):

Iako smo bili oslabljeni, odigrali smo dobru utakmicu. Odlično smo ušli u susret i već u prvom poluvremenu došli do prednosti koja nam je jamčila pobjedu. Izmjenama je došlo do pada u našoj igri, no sva tri boda ni u jednom trenutku nisu bila upitna.